Wczytuję dane...

Bloczki i krętliki

Bardzo istotnym elementem prac na wysokości oraz wspinaczki jest wykorzystanie bloczków, dzięki którym możliwe jest wciąganie na górę i ściąganie na dół ładunków o różnym ciężarze. Wysokiej jakości bloczki cechują się wytrzymałością połączoną z możliwie niedużym ciężarem oraz łatwością w używaniu z system linowym.

W naszej ofercie znajdują się bloczki, które zdecydowanie spełniają te warunki. Są to produkty dokładnie sprawdzone przez wspinaczy i osoby zajmujące się pracami wysokościowymi, którzy zdecydowanie potwierdzają ich skuteczność i niezawodność. Są to produkty cechujące się bardzo dużą żywotnością, dzięki której będą Państwu służyć przez naprawdę długi czas. Przystosowane są do lin o różnej średnicy, dzięki czemu mogą sprawdzić się rewelacyjnie w całym szeregu zastosowań.

Oferujemy niezwykle lekkie, a zarazem wytrzymałe bloczki firmy Climbing Technology oraz bardzo szeroką gamę bloczków firmy Petzl, wśród których znajdują się między innymi bloczki zintegrowane z karabinkiem, podwójne bloczki o okładkach nieruchomych czy bloczki awaryjne ze stalową osią odporną nawet na bardzo nieprzyjazne warunki. Na pewno znajdą Państwo u nas bloczki, które będą idealnie pasować do Waszych zastosowań, niezależnie od ciężaru ładunku, do którego przenoszenia mają służyć, ponieważ produkty w tym dziale są bardzo różnorodne, jeśli chodzi o parametry takie jak obciążenie niszczące czy maksymalne obciążenie robocze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów