Śruby lodowe

Wspinaczka lodowa to jeden z najbardziej ekscytujących sportów ekstremalnych, wymagający wysokiej jakości specjalistycznego wyposażenia. Jego podstawą jest śruba lodowa - metalowa tuleja umieszczana w lodzie poprzez wkręcanie, służąca jako punkt asekuracyjny lub do poręczowania drogi zejścia. Bardzo często zatem kompletowanie wyposażenia do lodowej wspinaczki rozpoczyna się właśnie od zakupu śrub lodowych.

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć śruby lodowe z najwyższej półki, cechujące się niesamowitą wytrzymałością oraz łatwością obsługi, dzięki czemu sprawdzają się nawet podczas najbardziej ekstremalnej lodowej wspinaczki. Są to produkty doskonale przetestowane przez lodowych wspinaczy. Znajdują się wśród nich śruby lodowe o różnej długości, które można szybko i skutecznie wkręcać w każdy rodzaj lodu.

Oprócz śrub lodowych, w tym dziale będzie można znaleźć również inny niezbędny element lodowej wspinaczki, jaką jest niezbędna w trakcie zakładania stanowiska w zmrożonym śniegu szabla śnieżna, wykonana w sposób pozwalający na osadzanie nawet w bardzo twardym śniegu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów