Detektory lawinowe

Bezpieczeństwo zimowej turystyki górskiej zdecydowanie wzrosło w ostatnich latach dzięki postępowi technologii. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wysokiej jakości urządzeń, które pozwalają na ochronę przed skutkami jednego z największych zagrożeń związanych z uprawianiem tej dziedziny turystyki, jakim są lawiny. Każdego roku słyszymy niestety o wielu zgonach osób przysypanych lawinami, jednak dzięki detektorom lawinowym zimowi turyści górscy mają o wiele większa szansę na zostanie odnalezionymi na czas. Jest ono absolutnie niezbędnym elementem wyposażenia ekip wspinaczkowych przemierzających teren, gdzie zagrożenie lawinowe osiąga bardzo duże poziomy. Posiada ono tryby nadawania oraz odbioru, dzięki czemu w sytuacji, gdy posiadająca je osoba znajdzie się pod lawiną, pozostali członkowie ekipy mogą ją zlokalizować, zanim będzie za późno.

Oferujemy wysokiej jakości detektory lawinowe, które są rewelacyjnym przykładem wysokiej skuteczności, którą w ostatnich latach osiągnęła ta technologia. Są to urządzenia bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu prawidłowe korzystanie z nich nie sprawia kłopotu nawet w wyjątkowo stresujących sytuacjach, i przede wszystkim bardzo skuteczne. Posiadają jasne i wyraźne wyświetlacze, co jest bardzo istotne w warunkach ograniczonej widoczności. Wyposażone są w pętlę na rękę oraz futerał, które pomagają zapobiec zgubieniu sprzętu. Są to urządzenia, które uratowały zdrowie i życie wielu uczestników górskich wypraw.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.