Wczytuję dane...

Ekspresy

Ekspres wspinaczkowy to urządzenie, które jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia wspinacza. Składa się ono z dwóch karabinków połączonych usztywnioną pętlą z taśmy i wykorzystywane jest do mocowania liny do punktów asekuracyjnych. Każdy zapalony wspinacz powinien posiadać cały zestaw ekspresów przeznaczonych do różnych typów wspinaczki. Jeżeli szukają Państwo doskonałych ekspresów, które sprawdzą się nawet podczas najbardziej wymagających wspinaczkowych wyzwań, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Dzięki nam początkujący wspinacze będą mogli rozpocząć kompletowanie wyposażenia, a doświadczeni poszerzyć swoją kolekcję ekspresów.

Znajdą u nas Państwo ekspresy uznanych firm Climbing Technology oraz Ocun, dostępne w szerokiej gamie wariantów kolorystycznych i posiadające taśmy o różnej długości (od 12 do 22 cm). Są to ekspresy wykonane w sposób niezwykle solidny, dające wspinaczom maksimum bezpieczeństwa. Sprawdzają się w wielu różnych wspinaczkowych dyscyplinach, pozwalając na osiągnięcie doskonałych wyników i bardzo wytrzymałe, przez co są w stanie towarzyszyć swoim posiadaczom przez dziesiątki lat. Wszystkie cechują się doskonałą poręcznością dzięki niskiej wadze i świetnym profilowaniem. Wpinanie ich jest tak łatwe, że poradzą sobie z nim również początkujący wspinacze.

Oferujemy ekspresy zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Ta druga opcja jest szczególnie ekonomiczna, ponieważ cena jednego ekspresu w zestawie jest niższa przy zakupie pojedynczej sztuki, a w dodatku zestawy często objęte są atrakcyjnymi promocjami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów