Wczytuję dane...

Uprzęże wspinaczkowe

Uprzęże wspinaczkowe są jednym z najbardziej uniwersalnych typów sprzętu wspinaczkowego ze względu na fakt, iż korzysta się z nich w dużej części wspinaczkowych dyscyplin, a także pracach wysokościowych. Uprzęż jest podstawą wspinaczkowej asekuracji, dlatego musi cechować się dużą wytrzymałością wykonania, a zarazem być odpowiednio komfortowa.

Ponieważ z uprzęży wspinaczkowych korzystają osoby uprawiające różne typy dyscyplin wspinaczkowych i wykonujące prace na wysokości, w ramach tej kategorii znajdziemy szeroką gamę różnorodnych produktów przeznaczonych do wielu różnych zastosowań. Co więcej, warto zwrócić uwagę na fakt, iż uprzęże są wykorzystywane przez osoby o bardzo różnej wadze i budowie ciała, w tym również i osoby nieletnie.

Biorąc to pod uwagę, postaraliśmy się by nasza oferta uprzęży wspinaczkowych dobrze odzwierciedlała różnorodne potrzeby naszych klientów. Oferujemy zatem uprzęże o różnych rozmiarach (w tym również przeznaczone dla dzieci), które zostały opracowane ze szczególną troską o bezpieczeństwo małych użytkowników. Dzięki temu można u nas zaopatrzyć się w uprzęże dla całej rodziny zapalonych wspinaczy! Można wśród nich znaleźć na przykład produkty z pianką 3D cechujące się niezwykle lekką wagą tudzież bardzo lekkie uprzęże przeznaczone dla kobiet.

Wszystkie z oferowanych przez nas w tym dziale produktów cechują się bardzo dobrą wytrzymałością oraz wykonaniem, dzięki któremu nie powodują dyskomfortu w trakcie wspinaczki. Są to produkty dokładnie przetestowane przez wielu miłośników różnorodnych wspinaczkowych dyscyplin, należące do najbardziej solidnych produktów tego rodzaju.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów