Lonże

Dla miłośników Via Ferraty przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę przyrządów pozwalających na komfortową i przede wszystkim bezpieczną autoasekurację. Jednym z podstawowych produktów, które koniecznie trzeba mieć przy sobie wybierając się na „żelazną ścieżkę” są lonże. Lonża składa się z liny dynamicznej, służącej do wpinania lonży do liny asekuracyjnej karabinków oraz absorbera energii. Istnieje możliwość wypożyczenia lonży na szlaku, jednak zdecydowanie warto wyposażyć się w tego rodzaju sprzęt samodzielnie, ponieważ wtedy możemy być pewni, że korzystamy z wyrobów wysokiej jakości – a biorąc pod uwagę, że od tego zależy bezpieczeństwo i komfort wspinaczki, warto mieć w tym względzie wysokie wymagania.  

Oferowane przez nas lonże posiadają wysokiej jakości absorbery, które bardzo skutecznie pochłaniają energię w trakcie odpadnięcia, co na via ferracie ma absolutnie kluczowe znaczenie. Zostały poddane bardzo wyczerpującym testom, dzięki czemu ich producenci mogą poświadczyć o wysokim standardzie oferowanej przez nie ochrony. Niezwykle solidny standard wykonania sprawia, że dzięki nim miłośnicy Via Ferraty będą mogli poczuć się dzięki nim bardzo bezpiecznie nawet na najtrudniejszych ferratach. Jednocześnie są to lonże bardzo wygodne w używaniu, dzięki czemu operowanie nimi nie dostarczy Państwu dodatkowych problemów – sam szlak przecież dostarcza wystarczającej ilości wyzwań! Wielu turystów miało już okazję przekonać się o wysokiej jakości tego sprzętu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.