Wczytuję dane...

Akcesoria

W tym dziale znajdą Państwo różnorodne akcesoria, które mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach związanych ze wspinaczką. Każdy miłośnik wspinaczki lub osoba pracująca na wysokościach znajdzie w nim na pewno coś, co uzna za użyteczne. Poniżej opiszemy niektóre z nich.

Ratownikom wysokogórskim polecamy trójkąty ewakuacyjne, które doskonale sprawdzają się podczas trudnych akcji ratunkowych. Są w stanie świetnie wykonywać swoją rolę nawet w chwilach, gdy niezbędny jest jak największy pośpiech. Są to wyroby, które pomogły uratować życie już bardzo wielu osobom.

Polecamy również bardzo wygodne i solidne rękawiczki wspinaczkowe, które sprawdzają się rewelacyjnie podczas asekurowania, wśród których znajdują się modele przeznaczone na szlaki Via Ferrata czy do pracy z liną. Materiały, z których są wykonane cechują się niezwykłą oddychalnością zapewniającą użytkownikom komfort i są niezwykle wytrzymałe oraz nie ulegają starciu nawet po długotrwałym intensywnym użytkowaniu. Dla ochrony dłoni podczas wspinaczki polecamy również plastry ochronne, które ochronią dłonie wspinacza przed urazami i otarciami mogącymi powstać w trakcie wspinania. Zapewniają przy tym komfort użytkownikom, pozwalając ich skórze swobodnie oddychać.

Ogromnym ułatwieniem dla wspinaczy będą również niewątpliwie prezentowane przez nas szpejarki, które pozwalają na rozmieszczenie dużej ilości sprzętu w sposób pozwalający na uzyskanie do niego łatwego dostępu, co jest niewątpliwie kluczowe w najtrudniejszych momentach wspinaczki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów