Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 9.50 PLN
Producent: Esbit

Esbit Vacuum XL to wszechstronny model o dużej pojemności z poręcznym uchwytem i paskiem. Świetnie sprawdzi się do przechowywania płynów i jedzenia.

Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. Dodatkowo termos posiada poręczną składaną rączkę i pasek do założenia na ramię. Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.

Termos długo utrzymuje temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej, termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących jak i zimnych. Niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę czy też mocno zmrożony napój izotoniczny, wylany płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej. Duży otwór w termosie umożliwia również przenoszenie w nim jedzenia. Dzięki temu jest to uniwersalny termos o szerokim spektrum zastosowań.

Termos Vaccum XL wyposażony jest w automatyczny korek (otwierany przyciskiem). Ponadto, termosy Esbitwyposażone są również w drugi kubek, przenoszony pod nakrętką. Dzięki niemu, dwie osoby mogą cieszyć się rozgrzewającym napojem równocześnie.

Atrakcyjna, czarno – pomarańczowa kolorystyka, charakterystyczna dla firmy Esbit pozwoli również cieszyć oko, nie tylko kubki smakowe.

Najważniejsze cechy:

  • Wykonany ze stali nierdzewnej
  • Podwójne ścianki
  • Z zewnątrz pokryty warstwą antypoślizgową
  • Od wewnątrz powleczony cienką warstwą srebra (antybakteryjnie, izolacyjnie)
  • W komplecie dwa kubki
  • Poręczna, składana rączka
  • Pasek do założenia na ramię
  • Produkowany w 3 pojemnościach: 1,2; 1,5; 2,1 l

Objętość 1,2 l 1,5 l 2,1 l
Kod produktu XL WM1200ML XL WM1500ML XL WM2100ML
Waga 855 g 985 g 1173 g
Rozmiary H 270 x Ø 121 mm H 320 x Ø 121 mm H 360 x Ø 141 mm
Max temperatura 98 °C 98 °C 98 °C
Utrzymywanie temperatury (test wody ok. 98 °C, w warunkach pokojowych 20 °C ± 2 °C)
Temperatura po 6 h 70 °C 75 °C 85 °C
Temperatura po 12 h 55 °C 60 °C 75 °C
Temperatura po 24 h 40 °C 40 °C 65 °C